pOZNAJ NASZĄ OFERTę

oFERTA

Firma IDSOL Sp.z o.o. jest ukierunkowane do działania w różnych sektorach przemysłu świadcząc kompleksowe usługi z zakresu  projektowania, wytworzenia oraz montażu urządzeń służących do transportu technologicznego, budowy maszyn i urządzeń specjalnego przeznaczenia, robotyzacji stanowisk pracy. Zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zaletą Przedsiębiorstwa jest doświadczony, kompetentny i zgrany zespół inżynierów – projektantów, pracowników, który bazując na doświadczeniu jest w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań.

W ofercie firmy znajdują się różne typy przenośników i podajników, urządzenia służące do zmiany kierunku ruchu, między innymi:

Jakość
100%
Projekt
100%
Wykonanie
100%

Stoły unoszone

Urządzenia tego typu są uniwersalne i pozwalają na zabudowę dodatkowym urządzeniem transportowym: przenośnik rolkowy, taśmowy lub łańcuchowy w zależności od transportowanego ładunku. Pozwalają na zmianę wysokości transportu. Mechanizm podnoszenia może być mechaniczny, pneumatyczny lub hydrauliczny.

Przenośniki poprzeczne paskowe i łańcuchowe

Przenośnik pozwala na poprzeczne przemieszczanie transportowego ładunku lub towaru w linii.

Obrotnice poziome

Jest to urządzenie zmieniające kierunek transportu, pozwala na zabudowę dodatkowym urządzeniem transportowym: przenośnik rolkowy, taśmowy lub łańcuchowy w zależności od transportowanego ładunku.

Obrotnice palet

Jest to urządzenie służące do obracania w osi poziomej całych palet wraz z materiałem.

Maszyna montowana jest w ciągu linii transportowej, pracuje automatycznie, a odpowiednie systemy bezpieczeństwa i konserwacji pozwalają na ciągłą i bezpieczną pracę maszyny.

Obrotnice materiału

Urządzenie służy do obrotu obrabianego materiału, zmiany orientacji obrabianej krawędzi.

Przenośniki rolkowe

Oferujemy przenośniki rolkowe nienapędzane jak również napędzane z możliwością buforowania ładunku doczołowo z zastosowaniem rolek akumulacyjnych .

Nośność i prędkość transportowa według potrzeb klienta.

Przenośniki taśmowe

Oferujemy przenośniki taśmowe z zastosowaniem różnego typu taśm wraz z zastosowaniem taśm modułowych do przenoszenia ciężkich ładunków.

Przenośniki pionowy

Zapewnia przepływ towaru miedzy różnymi poziomami. Transport odbywa się za pośrednictwem platformy, umożliwiającej zabudowę jej różnego typu przenośnikami poruszającej się w pionie, po prowadnicach. Mogą być wyposażone w różne systemy

pozycjonowania. Platforma jest wyposażona w mechanizm blokujący pozycję załadunku lub rozładunku towaru. W zależności od masy ładunku, urządzenia mogą być jedno, dwu lub cztero-słupowe. Z układem napędowym umieszczonym w koronie lub w podstawie.

Przesuwnice

Wykonujemy przesuwnice nienapędzane z zabudową rolkową torowisku montowanych na posadzce hali, jak również przesuwnice napędzane zasilane według potrzeb i wymogów klienta. Wyposażone w systemy zabezpieczające przed kolizją z przeszkodą pracujące trybie pracy ręcznej bądź automatycznej. Zabudowa rolkowa, taśmowa, łańcuchowa według potrzeb klienta.

Pneumatyczne stoły tapicerskie

Urządzenie służy do pakowania wyrobu gotowego różnego rodzaju mebli tapicerowanych. Zastosowanie tego urządzenia poprawia ergonomię pracy co wpływa również na wydajność.